Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Komory rozmrażalnicze

Nasza oferta:

Komory rozmrażalnicze przeznaczone są do rozmrażania różnych produktów spożywczych.

Posiadają możliwość rozmrażania w temperaturze od - 18 oC do + 1 oC.

Komory przystosowane są do pracy w cyklu automatycznym, zapewniając wysoką jakość i dużą powtarzalność obróbki, przy minimalnym zaangażowaniu obsługi.

Jako czynnik grzewczy można wykorzystać obieg ciepłej wody o temperaturze od + 75 oC.

System nawilżania wykonuje się chłodną wodą o ciśnieniu 3 bar. Umieszczone wewnątrz natryski zapewniają utrzymanie właściwej wilgotności na poziomie 90 ÷ 99%.

Rozmrażalnia składa się z następujących zasadniczych zespołów:

  • komora,
  • zespół przygotowania nawilżania,
  • szafa sterownicza,
  • instalacja elektryczna.

Komora rozmrażalnicza wykonana jest w części ze stali nierdzewnej - wewnątrz, natomiast obudowa wykonana jest ze specjalnych płyt izolacyjnych, warstwowych. Konstrukcja nośna jest skręcana ze specjalnie wykonanych kształtowników, które łączą przednią i tylną ścianę.

W przedniej ścianie zamontowane są drzwi wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone w uszczelkę silikonową. Wewnątrz komory zainstalowany jest system nawilżania. Woda z nawilżania odprowadzana jest do systemu kanalizacji. Komora spełnia warunki eksploatacji przewidziane normami międzynarodowymi.