Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

O nas

Nasza firma zajmuje się konstruowaniem i produkcją maszyn oraz urządzeń już od 1987 roku.

Najwyższą jakość naszych produktów docenili klienci z całego świata.

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych urządzeń. Oferujemy klientom możliwość wizualizacji wszystkich procesów technologicznych, archiwizacji parametrów pracy urządzeń w celu podniesienia efektywności i bezpieczeństwa pracy.

Zajmujemy się kompleksową organizacją zakładów przetwórczych od projektu po pełne wyposażenie.

Doświadczenie zdobyte przy konstruowaniu komór wędzarniczych zaowocowało stworzeniem serii małych urządzeń do wędzenia dla restauracji, punktów gastronomicznych, a także innych komór termicznych takich jak komory rozmrażalnicze i lakiernicze.

W trakcie istnienia firmy powstało wiele autorskich konstrukcji, które zostały wprowadzone do produkcji.

Nasz chronione patentami wynalazki znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Nasz dział projektowy podczas pracy nad nowymi zagadnieniami zawsze skupia się na tym aby urządzenie było niezawodne , tanie w eksploatacji i przede wszystkim przyjazne dla środowiska. Mamy na tym polu wiele sukcesów jak chociażby filtr dymu, który będąc kilkakrotnie tańszy w eksploatacji od wcześniej stosowanych katalizatorów, redukuje emisje nieprzyjaznych pierwiastków co najmniej z tą samą skutecznością. Nasza firma brała udział we wszystkich najważniejszych targach. Wysoka jakość naszych urządzeń i technologia wędzenia została ukoronowana nagrodą GRAND PRIX MERCURIUS GEDANENSIS POLFISH 2005. Naszą zaletą jest elastyczność i innowacyjność. Potrafimy idealnie dopasować się do potrzeb klienta.