Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Linie technologiczne

Projektujemy linie technologiczne dokładnie dopasowane do potrzeb zakładów przetwórczych. Urządzenia są wykonywane z najlepszych materiałów. Wykorzystujemy taśmy transportowe najwyższej jakości zawsze idealnie dobrane do transportowanego produktu.

Nasza oferta zawiera między innymi:

  • linie do patroszenia
  • linie do skórowania
  • linie do pakowania
  • dowolnie konfigurowane przenośniki transportujące
  • linie do doważania
  • linie do trymowania

W naszych najnowszych projektach stosujemy przełomową technologię ThermoDrive®

Taśmy ThermoDrive idealnie sprawdzają się w sytuacjach, gdzie wymagane są całkowicie zamknięte powierzchnie. Technologia ThermoDrive przynosi korzyści w zastosowaniach związanych z przetwórstwem spożywczym, które wymagają higieny na niezwykle wysokim poziomie, częstego czyszczenia lub używania skrobaków do usuwania pozostałości z taśmy. Ponadto, taśmy ThermoDrive umożliwiają kanałowanie, które zapewnia przenoszenie produktów z ciężką, płynną zawartością.

Kluczowe zalety technologii Intralox ThermoDrive:

Higiena

Prosta geometria taśm ThermoDrive upraszcza oraz skraca czas czyszczenia i odkażania, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Często zanika konieczność zdejmowania taśmy, a tam gdzie to niezbędne — staje się łatwiejsze. Moczenie taśmy nie jest już konieczne

Konserwacja

Opatentowany system napędowy ThermoDrive nie wymaga naprężenia wstępnego, eliminując w ten sposób problemy występujące w przypadku tradycyjnych taśm płaskich, związanych z naprężeniem, prowadzeniem i utrzymaniem czystości. Taśma jest lekka i łatwa w montażu.

Jakość

Taśmy ThermoDrive umożliwiają wykonywanie niezawodnych testów wymazowych. Pozwalają zachować bardzo niski poziom bakterii podczas produkcji, dzięki czemu wydłuża się czas przechowywania. Taśmy nie mają postrzępionych brzegów i żadne drobne cząstki nie zanieczyszczają produktów.

Produkcja

Całkowicie zamknięta powierzchnia taśmy umożliwia skrobanie, zapobiega stratom płynów i eliminuje zjawisko przywierania drobinek produktu do taśmy, dzięki czemu zwiększa się wydajność produktu.