Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Wiadomości

Komora 1-wózkowa do zimnego wędzenia ,Urk,Holandia

2017-09-04

Zamontowaliśmy nową komorę do zimnego wędzenia łososia w Holandii. Jest to urządzenie o wsadzie około 250 kg z możliwością regulacji temperatury wędzenia nawet do 10 stopni. więcej »

Wędzarnia KWG-1-E na Uniwersytecie ,Jassy, Rumunia

2017-08-05

Zdjęcia naszej komory wędzarniczej o wsadzie 1-go wózka.Wędzarnia została zainstalowana na Uniwersytecie. Urządzenie w pełni automatyczne, które umożliwia przeprowadzenie wszystkich procesów termicznych takich jak .. więcej »

Komora wędzarnicza o wsadzie 1000 kg w Zdunach

2017-06-27

Nasza komora KWG-4-G o załadunku 1000 kg została zamontowana w firmie w miejscowości Zduny. Komora wędzarnicza 4 wózkowa KWG-4-G jest ogrzewana gazem ziemnym. więcej »

Targi przemysłu rybnego w Gdańsku

2017-06-27

Na targach przemysłu rybnego POLFISH w Gdańsku przedstawiliśmy między innymi nowy model małej automatycznej wędzarni KWG-30-E o wsadzie 30 kg oraz krajalnicę do filetów. więcej »

Komory wędzarnicze do ciepłego i zimnego wędzenia ryb zamontowane w Kiszyniowie, Mołdawia

2017-05-19

Nasze wędzarnie KWGZ-3-E zostały zamontowane w zakładzie przetwórczym w Mołdawii.Urządzenia maja wydajność ok. 750 kg/cykl. Komory wędzarnicze tego typu mogą przeprowadzać wszystkie procesy termicznej obróbki ryb. Wędzenie na zimno .. więcej »

Komory wędzarnicze do ciepłego i zimnego wędzenia ryb zamontowane w Bukareszcie

2017-05-19

Komory wędzarnicze STAWIANY KWGZ-3-E podczas montażu w Bukareszcie. Komory są przeznaczone do ciepłego i zimnego wędzenia ryb. Zostały także wyposażone w filtry wodne dymu wędzarniczego o skuteczności redukcji 85% więcej »

Komory wędzarnicze o wsadzie 100kg w hipermarkecie w Szczecinie

2017-04-05

Zdjęcia z montażu komór wędzarniczych KWG-80-E w hipermarkecie w Szczecinie. Wyposażyliśmy stoisko rybne i mięsne. Komory te są dodatkowo wyposażone w filtry wodne dymu opatentowane przez naszą firmę. więcej »

Komory do ciepłego i zimnego wędzenia o wydajności 500kg/cykl zamontowane w Gdyni

2017-02-17

Zdjęcia z montażu i uruchomienia komór wędzarniczych do ciepłego i zimnego wędzenia. Są to komory KWGZ-2-E. Urządzenia są wyposażone w chłodnice i agregaty chłodnicze pozwalające przeprowadzić procesy zimnego suszenia oraz zimnego .. więcej »

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ..>