Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Wiadomości

Wędzarnia automayczna 30 kg, Kraków

2016-05-06

Prezentujemy zdjęcia z montażu automatycznej wędzarni HOBBY2a o wsadzie 30 kg więcej »

Komory wędzarnicze KWG-80-E zamontowane w markecie, Legnica

2016-04-12

Zdjęcia z montażu komór wędzarniczych o wsadzie 100 kg. Nasze automatyczne wędzarnie zostały ustawione na stoisku rybnym oraz mięsnym. Urządzenia zostały wyposażone w wodne filtry dymu. więcej »

Montaż komór 3-wózkowych do zimnego wędzenia ryb w Żelistrzewie

2016-04-06

Zdjęcia z montażu 3 komór wędzarniczych do zimnego wędzenia ryb. Komory KWZ-3-O to komory o wsadzie 3 wózków ogrzewane olejem opałowym. Urządzenia skonstruowane specjalnie do przemysłowego wędzenia ryb na zimno. Urządzenia mają .. więcej »

Kolejna komora wędzarnicza do zimnego i ciepłego wędzenia w Moskwie

2016-04-06

Kolejne delikatesy moskiewskie zostały wyposażone przez nas w komorę wędzarniczą do ciepłego i zimnego wędzenia typu KWGZ-50-E. Jest to komora o wsadzie około 50 kg pracująca automatycznie. Urządzenie jest w stanie utrzymać temperature .. więcej »

Komora wędzarnicza o wsadzie 50 kg na stoisku rybnym marketu w Gdańsku

2015-12-12

Zdjęcia komory wędzarniczej KWG-50-E na stoisku rybnym w gdańskim Leclerc. Podczas uruchomienia wędzono makrelę. Urządzenie zostało także wyposażone w nowy model myjki automatycznej. Myjka jest wyposażona w dodatkowy moduł spieniający .. więcej »

Wędzarnia automatyczna o wydajności 30kg w supermarkecie,Zielona Góra

2015-11-10

Zdjęcia z montażu wędzarni HOBBY2A na stoisku rybnym marketu w Zielonej Górze. więcej »

Targi INDAGRA 2015 ,Bukareszt

2015-11-05

W tym roku nasza firma gościła na stoisku także firmę AKS, producenta najlepszych krajalnic do łososia. Dzięki uprzejmości firmy MIKSTER mogliśmy także zaprezentować innowacyjny model sterownika IMAX700. więcej »

<.. 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ..>