Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Wiadomości

Komora wędzarnicza do ciepłego wędzenia KWG-50-E ,Timisoara, Rumunia

2018-06-18

Zamontowaliśmy nasza nową komorę wędzarniczą typ KWG-50-E. Jest to automatyczna wędzarnia zdolna do przeprowadzenia wszystkich procesów termicznych takich jak : - SUSZENIA - WĘDZENIE - PARZENIE - PODPIEKANIE - .. więcej »

Wędzarnia automatyczna w markecie spożywczym w Lublewie

2018-06-14

Automatyczna wędzarnia o wsadzie 30 kg w markeice spożywczym. Wędzarnia została zamontowana na sali sprzedażowej tak aby klienci mogli widzieć proces obróbki termicznej wędlin. Komora wędzarnicza KWG-30-E jest w stanie przeprowadzić .. więcej »

Komora wędzarnicza do ciepłego i zimnego wędzenia KWGZ-1-E wBergen, Norwegia

2018-06-08

Prezentujemy zdjęcia wykonane podczas montażu kolejnej komory wędzarniczej w norweskiej przetwórni ryb. Zamontowaliśmy naszą komorę do ciepłego i zimnego wędzenia o wydajności 250 kg/cykl. Urządzenie jest w stanie utrzymywać .. więcej »

Komora wędzarnicza do ciepłego wędzenia KWG-80-E w Konstancji

2018-05-09

Zamontowaliśmy komorę wędzarniczą KWG-80-E na 100 kg wsadu w zakładzie przetwórczym indyka w KOnstancji. więcej »

Komora wędzarnicza do ciepłego i zimnego wędzenia KWGZ-80-E w Kiszyniowie

2018-05-09

Prezentujemy zdjęcia z montażu naszej wędzarni do ciepłego i zimnego wędzenia w Kiszyniowie. Urządzenie KWGZ-80-E jest automatyczną wędzarnią o wsadzie około 100 kg więcej »

Komora wędzarnicza do ciepłego i zimnego wędzenia KWGZ-80-E w Bukareszcie

2018-05-09

Prezentujemy zdjęcia z zakładu produkcyjnego Ocean Fish. Zakład ten jest wyposażony w nasze przemysłowe komory wędzarnicze. W celu testowania nowych produktów zamontowaliśmy komorę o wsadzie 100 kg ,która przeprowadza procesy ciepłego i .. więcej »

Odszlamiarka do karpia

2018-01-09

Prezentujemy zdjęcia z uruchomienia naszego nowego urządzenia do oczyszczania karpia. więcej »

Wędzarnia KWG-30-E w Opolu Lubelskim

2017-11-16

Nasza automatyczna wędzarnia o wsadzie 30 kg została zamontowana w Opolu Lubelskim. Urządzenie ustawiona tak ,aby klienci mogli obserwować cały proces termicznej obróbki ryb. więcej »

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ..>