Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Wiadomości

Komora wędzarnicza do zimnego wędzenia ryb, Litwa,Mariampol

2016-09-28

Komora wędzarnicza do zimnego wędzenia ryb zamontowana na Litwie. Jednorazowy wsad to 2 wózki wędzarnicze. Komora wyposażona w system zimnego suszenia oraz zimnego wędzenia. więcej »

Komory wędzarnicze KWG-80-E zamontowane w markecie,Rzeszów

2016-05-20

Zdjęcia z montażu naszych komór wędzarniczych KWG-80-E w hipermarkecie. Komory zostały zamontowane na stoisku rybnym oraz mięsnym. Urządzenia te są automatami do wędzenia wsadów ok. 100 kg. Komory wędzarnicze zostały także .. więcej »

Wędzarnia HOBBY2 ,30 kg,Smrock-Dwór

2016-05-20

Zdjęcia pokazują naszą wędzarnię HOBBY2 zainstalowaną w zajeździe w miejscowości Smrock-Dwór więcej »

Wędzarnia automayczna 30 kg, Kraków

2016-05-06

Prezentujemy zdjęcia z montażu automatycznej wędzarni HOBBY2a o wsadzie 30 kg więcej »

Komory wędzarnicze KWG-80-E zamontowane w markecie, Legnica

2016-04-12

Zdjęcia z montażu komór wędzarniczych o wsadzie 100 kg. Nasze automatyczne wędzarnie zostały ustawione na stoisku rybnym oraz mięsnym. Urządzenia zostały wyposażone w wodne filtry dymu. więcej »

Kolejna komora wędzarnicza do zimnego i ciepłego wędzenia w Moskwie

2016-04-06

Kolejne delikatesy moskiewskie zostały wyposażone przez nas w komorę wędzarniczą do ciepłego i zimnego wędzenia typu KWGZ-50-E. Jest to komora o wsadzie około 50 kg pracująca automatycznie. Urządzenie jest w stanie utrzymać temperature .. więcej »

Montaż komór 3-wózkowych do zimnego wędzenia ryb w Żelistrzewie

2016-04-06

Zdjęcia z montażu 3 komór wędzarniczych do zimnego wędzenia ryb. Komory KWZ-3-O to komory o wsadzie 3 wózków ogrzewane olejem opałowym. Urządzenia skonstruowane specjalnie do przemysłowego wędzenia ryb na zimno. Urządzenia mają .. więcej »

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ..>