Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Wiadomości

Komora do wędzenia zboża

2017-01-05

Prezentujemy zdjęcia z montażu komory do wędzenia jęczmienia. urządzenie zostało wyposażone w wózek z bębnem ,który jest obracany automatycznie w trakcie wędzenia tak aby cały wsad był równo uwędzony więcej »

Targi FOODTECH Bukareszt 2016

2016-11-30

Jak co roku braliśmy udział w Targach w Bukareszcie wraz z naszym przedstawicielem ,firmą STELAS CONSULTING więcej »

Nowy model wędzarni automatycznej o wsadzie 30 kg

2016-11-10

Prezentujemy zdjęcia z montażu naszego nowego modelu wędzarni. Urządzenie o o wydajności ok. 30kg/cykl pracuje automatycznie. Jest w stanie przeprowadzić wszystkie procesy termicznej obróbki takie .. więcej »

Komory wędzarnicze KWG-80-E zamontowane w markecie, Bielsko-Biała

2016-11-08

Komory wędzarnicze o wsadzie 100 kg zamontowane w markecie w Bielsko-Białej. Instalacje są wyposażone w filtry wodne dymu. Dzięki przeszklonym drzwiom proces może być obserwowany przez klientów sklepu. więcej »

Komora do ciepłego i zimnego wędzenia KWGZ-50-E w Pyskowicach

2016-11-08

Zdjęcia przedstawiają naszą komorę wędzarniczą KWGZ-50-E. Urządzenie jest w stanie wędzić ciepłym i zimnym dymem. Wędzarnia została także wyposażona w moduł do wizualizacji i archiwizacji wszystkich parametrów procesów. więcej »

Komora wędzarnicza do zimnego wędzenia ryb, Litwa,Mariampol

2016-09-28

Komora wędzarnicza do zimnego wędzenia ryb zamontowana na Litwie. Jednorazowy wsad to 2 wózki wędzarnicze. Komora wyposażona w system zimnego suszenia oraz zimnego wędzenia. więcej »

Komory wędzarnicze KWG-80-E zamontowane w markecie,Rzeszów

2016-05-20

Zdjęcia z montażu naszych komór wędzarniczych KWG-80-E w hipermarkecie. Komory zostały zamontowane na stoisku rybnym oraz mięsnym. Urządzenia te są automatami do wędzenia wsadów ok. 100 kg. Komory wędzarnicze zostały także .. więcej »

Wędzarnia HOBBY2 ,30 kg,Smrock-Dwór

2016-05-20

Zdjęcia pokazują naszą wędzarnię HOBBY2 zainstalowaną w zajeździe w miejscowości Smrock-Dwór więcej »

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ..>